JEDINEČNÝ SVOJIM DIZAJNOM.
NISSAN QASHQAI BLACK EDITION

JE TAKÝ EXKLUZÍVNY, POZRITE SI HO DO DETAILOV

Nádherné čierne 19" disky kolies z ľahkých zliatin, strieborné predné a zadné štýlové panely a originálne vnútorné prahy dverí s označením limitovanej edície – svetová jednotka medzi crossovermi dostala množstvo exkluzívnych vylepšení.

Qashqai BlackEdition SK

ELEGANTNÝ VZHĽAD EXTERIÉRU

CIT PRE UNIKÁTNY ŠTÝLVďaka nádherným čiernym 19

CIT PRE UNIKÁTNY ŠTÝL
Vďaka nádherným čiernym 19" diskom kolies z ľahkých zliatin a strieborným predným a zadným štýlovým panelom verzia Black Edition upúta pozornosť každého.

ČIERNE DISKY KOLIES Z ĽAHKÝCH ZLIATINQashqai Black Edition by nebol kompletný bez svojich 19

ČIERNE DISKY KOLIES Z ĽAHKÝCH ZLIATIN
Qashqai Black Edition by nebol kompletný bez svojich 19" diskov kolies z ľahkých zliatin v čiernej Jet, ktoré mu dodávajú na výnimočnosti.

ELEGANCIA A ŠTÝLStrieborné predné a zadné štýlové panely prispievajú k celkovej elegancii a výnimočnému štýlu.

ELEGANCIA A ŠTÝL
Strieborné predné a zadné štýlové panely prispievajú k celkovej elegancii a výnimočnému štýlu.

INDIVIDUÁLNY DIZAJN INTERIÉRU

JEDINEČNOSŤQashqai Black Edition sa pýši originálnymi vnútornými prahmi dverí a interiérovým štítkom s označením limitovanej edície, ktoré z neho robia skutočne individuálne vozidlo.

JEDINEČNOSŤ
Qashqai Black Edition sa pýši originálnymi vnútornými prahmi dverí a interiérovým štítkom s označením limitovanej edície, ktoré z neho robia skutočne individuálne vozidlo.

ELEGANCIA, KAM SA LEN POZRIETENemusíte dlho hľadať, aby ste si všimli luxusné a individuálne prvky. Už pri nastupovaní vás privítajú originálne vnútorné prahy dverí verzie Black Edition.

ELEGANCIA, KAM SA LEN POZRIETE
Nemusíte dlho hľadať, aby ste si všimli luxusné a individuálne prvky. Už pri nastupovaní vás privítajú originálne vnútorné prahy dverí verzie Black Edition.

BEZPEČIE A ODOLNOSŤ

INOVATÍVNE BEZPEČNOSTNÉ TECHNOLÓGIE A MOŽNOSTI PRIPOJENIAQashqai Black Edition obsahuje v štandardnej výbavy bezpečnostné technológie NISSAN Safety Shield, ako aj pokročilý navigačný a multimediálny systém NissanConnect, ktorý vám poskytu

INOVATÍVNE BEZPEČNOSTNÉ TECHNOLÓGIE A MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Qashqai Black Edition obsahuje v štandardnej výbavy bezpečnostné technológie NISSAN Safety Shield, ako aj pokročilý navigačný a multimediálny systém NissanConnect, ktorý vám poskytu

PARKUJTE AKO PROFESIONÁLInteligentný parkovací asistent je štandardnou výbavou verzie Black Edition a pomôže vám s presným zaparkovaním do úzkych priestorov.

PARKUJTE AKO PROFESIONÁL
Inteligentný parkovací asistent je štandardnou výbavou verzie Black Edition a pomôže vám s presným zaparkovaním do úzkych priestorov.

QASHQAI TO MÁ POD KONTROLOUDisplej Drive-Assist systému NissanConnect je váš spoľahlivý spolujazdec, ktorý vám poskytne podrobnú navigáciu, monitorovanie tlaku v pneumatikách a všetky multimediálne funkcie, ktoré očakávate od najvyššieho

QASHQAI TO MÁ POD KONTROLOU
Displej Drive-Assist systému NissanConnect je váš spoľahlivý spolujazdec, ktorý vám poskytne podrobnú navigáciu, monitorovanie tlaku v pneumatikách a všetky multimediálne funkcie, ktoré očakávate od najvyššieho