mapa

Bratislava - sídlo spoločnosti

Sídlo spoločnosti

AUTO-IMPEX, spol. s r. o.

Vlčie Hrdlo 68
821 07 Bratislava

17329477
DIČ SK2020342027

Bratislava - predajňa

NONSTOP asistenčná služba​ +421 903 266 631

AUTO-IMPEX, spol. s r. o.

Rožňavská 28/A
821 04 Bratislava

17329477
DIČ SK2020342027

Nové vozidlá

Otváracia doba

Po 9:00 - 18:00
Ut 9:00 - 18:00
St 9:00 - 18:00
Št 9:00 - 18:00
Pia 9:00 - 18:00
So 9:00 - 15:00
Ne Zatvorené
Telefón +421 2 48 208 730
Fax +421 2 48 208 712
E-Mail

Servis

Otváracia doba

Po 7:00 - 23:00
Ut 7:00 - 23:00
St 7:00 - 23:00
Št 7:00 - 23:00
Pia 7:00 - 23:00
So 9:00 - 15:00
Ne Zatvorené
Telefón +421 2 48 208 711
+421 903 266 631
Fax +421 2 48 208 712​
E-Mail

Náhradné diely

Otváracia doba

Po 8:00 - 16:30
Ut 8:00 - 16:30
St 8:00 - 16:30
Št 8:00 - 16:30
Pia 8:00 - 16:30
So 9:00 - 15:00
Ne Zatvorené
Telefón +421 2 48 20 87 63
+421 903 266 631
+421 2 48 208 700
Fax +421 2 48 208 712​​
E-Mail

Personál

Peter Hron
Špecialista na Nissan GT-R

Mobil +421 904 288 239
E-Mail phron@auto-impex.sk

Nissan, GT-R
Predaj vozidiel

Telefón 02/48 208 730
E-Mail nissan-predaj@auto-impex.sk

Jaroslav Čáp
Vedúci predaja vozidiel

Mobil 0903 801 183
E-Mail jcap@auto-impex.sk

František Čajka
Predajca vozidiel Nissan

Mobil 0903 453 554
E-Mail fcajka@auto-impex.sk

Marek Palko
Predajca vozidiel Nissan

Mobil 0903 281 697
E-Mail mpalko@auto-impex.sk

Lukáš Bartoušek
Predajca vozidiel Nissan

Mobil 0903 260 830
E-Mail lbartousek@auto-impex.sk

Július Hron
Vedúci servisu

Telefón 02/48 208 715
E-Mail jhron@autoimpex.sk

Pokorný Michal
Prijímací technik - osobné vozidlá

Mobil 0911 390 044
E-Mail mpokorny@auto-impex.sk

Banzi Pavol
Prijímací technik - osobné vozidlá

Mobil 0911 390 035
E-Mail pbanzi@auto-impex.sk

Popelka Tomáš
Prijímací technik - osobné vozidlá

Mobil 0911 135 563
E-Mail tpopelka@auto-impex.sk

Tomáš Matúš
Karosárske a lakovnícke práce

Mobil 0911 104 037
E-Mail mtomas@autoimpex.sk

Lenický Martin
Predajca náhradných dielov

Telefón 02/48 208 763
E-Mail mlenicky@auto-impex.sk

Srnka Peter
Výjazdový mechanik

Mobil 0903 266 631
E-Mail nissan-servis@auto-impex.sk

Trnava

AUTO-IMPEX, spol. s r. o.

Trstínska cesta 28
917 01 Trnava

17329477
DIČ SK2020342027

Nové vozidlá

Otváracia doba

Po 9:00 - 17:00
Ut 9:00 - 17:00
St 9:00 - 17:00
Št 9:00 - 17:00
Pia 9:00 - 17:00
So 9:00 - 15:00
Ne Zatvorené
Telefón +421 33 32 42 330
+421 33 32 42 310
Fax +421 33 32 42 312
E-Mail

Servis

Otváracia doba

Po 7:00 - 15:30
Ut 7:00 - 15:30
St 7:00 - 15:30
Št 7:00 - 15:30
Pia 7:00 - 15:30
So 9:00 - 15:00
Ne Zatvorené
Telefón +421 33 32 42 364
+421 33 32 42 311
Fax +421 33 32 42 312
E-Mail

Náhradné diely

Telefón +421 33 32 42 310
+421 33 32 42 365
Fax +421 33 32 42 312
E-Mail