Prísľub Nissan

Náš prísľub - Vaša istota

Čo sľubujeme? Nič menej než to, že pre majiteľa vozidla Nissan bude zážitkom nielen jazda, ale aj servis: jednoducho a pohodlne a samozrejme za priaznivú cenu. Veríme v transparentnosť a vzájomnú dôveru, a preto sme sa v Nissane zaviazali poskytovať každému zákazníkovi dostupnú a rozsiahlu starostlivosť.

 

KEDYKOĽVEK, KDEKOĽVEK, ČOKOĽVEK. STAČÍ ZAVOLAŤ 
NA TELEFÓNNE ČÍSLO 0800 700 500 A SME VÁM K DISPOZÍCII.
 

Náhradné vozidlo zadarmo*

Sľubujeme vám, že vždy, keď bude vaše vozidlo v servise na oprave alebo údržbe, autorizovaný díler Nissan vám ponúkne riešenie vašej mobility navrhnuté tak, aby vyhovovalo vašim potrebám. Objednajte sa s predstihom aby pre vás mohlo byť pripravené náhradné vozidlo zadarmo až do konca opravy. Vo vybraných servisných strediskách máme k dispozícii dokonca i elektromobily. Ak nepotrebujete náhradné vozidlo, náš díler Nissan vám ponúkne iné riešenie dopravy.  


 

Cenová záruka*

Sľubujeme vám, že vďaka tímu našich odborníkov a použitiu originálnych dielov Nissan dostane vaše vozidlo tú najvyššiu možnú starostlivosť. Aby sme ponúkli najlepšiu cenu, uisťujeme vás, že ak prídete s ponukou zo servisu v okruhu 10 km od svojho autorizovaného dílera Nissan, ktorá bude nižšia ako naša, tak cenu dorovnáme.  

 

Celoživotná asistenčná služba NISSAN ASSISTANCE*

Sľubujeme vám, že vás udržíme na cestách 24 hodín denne. Nech už sa stane čokoľvek, garantujeme vám 24-hodinovú asistenčnú službu Nissan Assistance. Na veku vášho vozidla nezáleží. Asistenčnú službu Nissan Assistance vám garantujeme počas záručnej doby a po každej pravidelnej údržbe v autorizovaných servisoch Nissan až do dátumu nasledujúcej údržby.  


Bezplatná kontrola stavu vozidla*

Sľubujeme vám, že skôr ako začneme s akoukoľvek prácou na vašom vozidle, bezplatne ho skontrolujeme a vy tak budete presne vedieť, čo je treba urobiť a koľko to bude stáť. Žiadne prekvapenia. Vaša faktúra za práce a náhradné diely neprekročí vami schválenú čiastku a úkony vykonané bez vášho súhlasu vám nebudeme účtovať.  


Spotlight

Novinky z facebooku