YOU+NISSAN

 

Prejdite ďalej

Teraz ste pripravení prejsť na 100 % elektrický pohon a nový NISSAN LEAF je pre vás ideálnou voľbou. Vďaka novej batérii s kapacitou 30 kWh a predĺženým dojazdom, ktorá vám poskytne dojazd až 245 km na jedno nabitie. Nový NISSAN LEAF vás posunie k novým horizontom.

 

Prísľub spoločnosti Nissan

V spoločnosti Nissan vieme, že našou povinnosťou je poskytnúť každému z našich klientov najdostupnejšiu a najtrvalejšiu možnú starostlivosť. Prečítajte si o zárukách a postupoch, na ktoré sa u nás môžete spoľahnúť – a užite si starostlivosť Nissan naozaj po celú cestu.

 

 

 

Exkluzívne ponuky pre verných zákazníkov

Ak už ste majiteľom vozidla Nissan, určite by Vás mohli zaujímať špeciálne vernostné ponuky na nákup nového vozidla Nissan. Prihláste sa alebo sa zaregistrujte a všetko si poriadne prezrite. Potom už iba stačí navštíviť Vášho predajcu a dohodnúť si s ním všetky detaily.

 

Zľavy na servis pre vernostný program YOU+NISSAN

Ak vlastníte vozidlo značky Nissan a zaregistrujete sa na webstránke YOU+NISSAN, potom máte automaticky nárok na zľavy na servis. Nič vás to nestojí!

Ako sa vaše auto stáva starším, vy môžete získať zľavu vo výške až 30% na originálne náhradné diely, originálne príslušenstvo, originálne oleje a prácu. Ak máte napríklad 7 ročnú Micru, potom dostanete fixnú 30% zľavu na spomenuté produkty a taktiež na prácu.

Zľava zahŕňa batériu, chladiacu kvapalinu, zapaľovacie sviečky, palivový filter, tlmiče pruženia, časti nápravy, spojkové diely, výfuk, stierače, rozvodový remeň, rozvodovú reťaz a originálne príslušenstvo, ako sú strešné nosiče, strešný box, gumové rohože a podobne. Nezabúdajte, že vaše auto si zaslúži perfektnú starostlivosť a experti značky Nissan sa o ňu vedia postarať.

Pre viac detailov nás neváhajte kontaktovať.


 

Služby autorizovaných predajcov Nissan

Nájdite si svojho najbližšieho alebo najobľúbenejšieho predajcu Nissan a my Vám zaistíme, že Vás bude ohľadne všetkých Vašich budúcich opráv, pravidelných prehliadok a ďalších servisných úkonov kontaktovať jedine on. Vždy budete vedieť na koho sa v prípade problémov obrátiť.

 

 

 

Personalizovaný servis

S You+Nissan sa môžete tešiť na ešte osobnejší servis než doteraz. Potrebujete nastaviť systém Bluetooth? Zaregistrovať svoj nový NissanConnect? Alebo máte akúkoľvek inú otázku? Tu nájdete všetko, čo hľadáte.

 

Výhody pre majiteľov vozidiel

Veríme, že to, že ste sa stal(a) majiteľom vozidla Nissan si zaslúži poriadnu odmenu. A preto Vám ponúkame možnosť zúčastniť sa rôznych VIP akcií a exkluzívnych zážitkov. Tak na čo ešte čakáte?

 

 

 

Vernostná karta

Aby bolo možné získať vernostnú kartu, ktorá vám umožní používať vernostné ponuky, zaregistrujte sa prosím na stránke www.youplusnissan.sk. Zaregistrovaní účastníci sa identifikujú svojimi členskými kartami, ktoré vydá a poštou zašle spoločnosť NSCEE, obvykle nie neskôr ako 30 dní od registrácie. Ak zákazník vlastní viac ako jedno vozidlo Nissan, môže nahrať údaje týkajúce sa všetkých vozidiel v systéme YOU + NISSAN v sekcii menu "Moja Garáž" vďaka jedinej registrácii a dostane svoje vernostné karty pre tieto vozidlá.

 

Nový systém NissanConnect

Inteligentná navigácia, integrácia smarftónu, vylepšený zvuk: je toľko vecí, ktoré sa dozviete o novom systéme NissanConnect. Zistite, ako si môžete aktivovať všetky služby a objavte celý rad funkcií, ktoré máte k dispozícii. Ponorte sa do sveta nového systému NissanConnect kliknutím sem.

 

 

Spotlight

Novinky z facebooku